DIGITAL MEDIA STRATEGIST (nr ref. 42W_09/19)

Wierzymy, że “myślenie ma przyszłość” jest jednym z rozsądniejszych polskich powiedzeń.
Pracujemy ciężko, ale przede wszystkim mądrze. Nie odkrywamy koła od nowa i nieustannie szukamy usprawnień na każdym polu wspierając się technologią.

Stanowisko

Digital Media Strategist

Miejsce pracy

Warszawa

Obowiązki

  • Kompleksowe opracowywanie strategii mediowych i planów kampanii digital marketingowych w oparciu o research własny oraz pozyskane informacje od klienta.
  • Tworzenie propozycji rekomendacji wraz estymacjami wyników dla stałych i nowych klientów agencji, m.in. na bazie analizy sytuacji bieżącej.
  • Proaktywne podejście do planowanych działań mediowych oraz przetargów, w tym:
    a. kreatywne wykorzystanie standardowych kanałów mediowych,
    b. wykorzystanie formatów typu reklamy VOD,
    c. niestandardowe pozycje mediowe, spójne z celami klientów.
  • Rozwój obszaru Digital Marketingu w agencji, w tym współokreślenie celów rozwojowych oraz wsparcie merytoryczne zespołu w ramach potrzeb zgodnie z kompetencjami.
  • Przygotowywanie kampanii mediowych, w tym współpraca z copywriterami, graphic designerami i developerami.
  • Monitorowanie prowadzonych działań w mediach.
  • Kontakt z klientami oraz wydawcami.

Wymagania szczególne na tym stanowisku

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w obszarze digital marketingu i przygotowywaniu strategii w domach mediowych lub agencjach interaktywnych.
  • Znajomość narzędzi Gemius Mega Panel, Direct Effect, AdReal, Google Analytics, Keyword Planner, Display Planner, Display & Video 360 na poziomie zaawansowanym.
  • Bycie na bieżąco z raportami Digital McKinsey, Deloitte, PwC, EY, IAB/PwC, Gemius PBI, IAB Polska, TGI, CBOS, GUS itd.
  • Znajomość narzędzi Kantar AdExpert, Advantedge.
  • Znajomość mechanizmów Funnelingu, etapów Customer Journey.
  • Mile widziana znajomość metod planowania mediów offline.

Wymagania względem każdego członka zespołu KERRIS

  • Znajomość pakietu Office oraz narzędzi Google Drive i Google Docs.
  • Zrozumienie celu realizowanych działań, zadawanie nie tylko pytań “Co?” i “Jak?”, ale również “Dlaczego?”, “W jakim celu?”.
  • Komunikatywność, pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole.
  • Odpowiedzialność, rzetelność, terminowość – nawet jeśli nikt nie patrzy.
  • Otwarty umysł i zdolność szybkiego przyswajania wiedzy oraz chęć podejmowania wyzwań.
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu C1.

Oferta finansowa

  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenie i formy zatrudnienia – w przypadku umowy B2B w wysokości 9000 – 14000 zł netto na fakturze.
  • Możliwość awansu na stanowisko Senior Digital Media Strategist.

Dodatkowe powody, aby pracować z nami

  • Benefity – dofinansowanie do karty Multisport i ubezpieczenia zdrowotnego.
  • Budżet umożliwiający udział w szkoleniach, konferencjach i kursach przyczyniających się do Twojego dalszego rozwoju.
  • Firmowe śniadania, ciekawe integracje i organizowane przez nas akcje charytatywne.
  • Możliwość częściowej lub całkowitej pracy zdalnej.
  • Praca w młodym, interdyscyplinarnym i pełnym energii zespole oraz świetna atmosfera.
  • Praca w willi tuż przy zielonej, spokojnej Kępie Potockiej (nie jesteśmy korpo;))

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zachęcamy do aplikowania.

Dajemy sobie prawo do prowadzenia procesu rekrutacyjnego w trybie ciągłym lub jego wcześniejszego zakończenia w przypadku znalezienia odpowiedniego kandydata.

Jeśli zgadzasz się, aby Twoja kandydatura była rozpatrywana także podczas naszych przyszłych rekrutacji, możesz dołączyć zapis:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kerris Group Sp. z.o.o. również do celów przyszłych postępowań rekrutacyjnych, aż do wycofania przeze mnie zgody.”

Why Kerris?

SHARING THE KNOWLEDGE

Helpful team, company materials and monthly workshops in teams

THINK & DRINK

Inspiring meetings in a relaxed atmosphere

SNACK TALK

Company breakfasts and discussions

CONFERENCES AND TRAINING

Participation in top events

POSSIBILITY OF REMOTE WORK

We are open to various models of cooperation

MULTISPORT CARD

So that you don't just sit at your desk

HEALTH INSURANCE

We care for you

MACBOOK OR PC

You choose what you're working with

AN EXCEPTIONAL OFFICE

Our workplace is situated in a villa by the green, peaceful Kępa Potocka

COMPANY INTEGRATIONS

Regular events allowing you to break away from work

FAST CAREER PATH

Ten-fold company growth in 4 years also means your development

BONUS REMUNERATION

Awards, tenders, employee recommendation or contact to a potential client? If we gain, you do as well

Estimate your project with us

Our team can’t wait to hear your idea and support you with our experience.

Let's talk

Let’s talk

ReferencesClose×

  • Dorota Nieroda

    MARKETING DIRECTOR, VISTULA UNIVERSITY GROUP

    As part of our cooperation, the interactive agency KERRIS was responsible for digital actions as well as the concept and implementation of full BTL communication with the elements of ATL. Thanks to experts from KERRIS, the Vistula Group website is one of the most modern websites of universities in Poland. We received comprehensive, expert support. Communication with the agency went extremely well, and their proactive attitude caused that at every stage of cooperation we knew that we were in the best hands. We recommend KERRIS – a group of specialists you can count on.

  • Toni Borgsten

    BRAND MANAGER FINLAND AT BETSSON.COM

    We have been successfully cooperating with KERRIS agency for several years. They have been responsible for the creation, various campaigns, activations, as well as strategy, advanced technological solutions, and media buying. Thanks to their experience and engagement in the projects, we have gained a significant number of new customers and managed to retain the existing ones. KERRIS is a reliable, trustworthy and valuable partner who always delivers on time. We recommend choosing their services to everyone who wants to succeed in business.

  • Janusz Marynowski

    DIRECTOR OF THE SINFONIA VARSOVIA ORCHESTRA

    Specialists from KERRIS have greatly contributed to the success of the last edition of our festival: nearly 40,000 listeners and 98% attendance rate. KERRIS agency is a reliable and professional partner, which I can definitely recommend.

Our offices