GRAPHIC DESIGNER / SENIOR GRAPHIC DESIGNER (nr ref. 31W_10/18)

Wierzymy, że “myślenie ma przyszłość” jest jednym z rozsądniejszych polskich powiedzeń.
Pracujemy ciężko, ale przede wszystkim mądrze. Nie odkrywamy koła od nowa i nieustannie szukamy usprawnień na każdym polu wspierając się technologią.

Stanowisko

Graphic Designer / Senior Graphic Designer

Miejsce pracy

Warszawa

Obowiązki

  • Projektowanie użyteczności na potrzeby rozwiązań mobilnych i internetowych.
  • Projektowanie spójnych identyfikacji wizualnych na potrzeby stron aplikacji mobilnych.
  • Prace na potrzeby kampanii digital marketingowych.
  • Projektowanie materiałów reklamowych oraz sprzedażowych.

Wymagania szczególne na tym stanowisku

  • Poczucie estetyki i znajomość aktualnych trendów w szeroko pojętej dziedzinie grafiki użytkowej.
  • Doskonała znajomość Sketcha i programów graficznych z pakietu Adobe: Photoshop, Illustrator, InDesign.
  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań komercyjnych.
  • Znajomość zagadnień związanych z Responsive Web Design.

Mile widziane

  • Doświadczenie w zakresie innych prac graficznych nie tylko na potrzeby rozwiązań internetowych i mobilnych.

Wymagania względem każdego członka zespołu KERRIS

  • Znajomość pakietu Office oraz narzędzi Google Drive i Google Docs.
  • Zrozumienie celu realizowanych działań, zadawanie nie tylko pytań “Co?” i “Jak?”, ale również “Dlaczego?”, “W jakim celu?”.
  • Komunikatywność, pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole.
  • Odpowiedzialność, rzetelność, terminowość – nawet jeśli nikt nie patrzy.
  • Otwarty umysł i zdolność szybkiego przyswajania wiedzy oraz chęć podejmowania wyzwań.
  • Znajomość j. angielskiego min. w stopniu B2.

Oferta finansowa i dalsza ścieżka kariery

  • Wynagrodzenie w wysokości 3500 – 6000 zł netto zależnie od doświadczenia
  • Możliwość awansu na stanowisko Senior Graphic Designer / Lead Designer.

Dodatkowy powody, aby pracować z nami:

  • Praca w młodym, interdyscyplinarnym i pełnym energii zespole oraz świetna  atmosfera.
  • Benefity (karta Multisport, ubezpieczenie zdrowotne, zajęcia sportowe).
  • Opieka i wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników.
  • Praca w willi na zielonym, spokojnym Żoliborzu (mamy ogród, saunę i nie jesteśmy korpo;)

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zachęcamy do aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2002 r. Nr 01, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Why Kerris?

SHARING THE KNOWLEDGE

Helpful team, company materials and monthly workshops in teams

THINK & DRINK

Inspiring meetings in a relaxed atmosphere

SNACK TALK

Company breakfasts and discussions

CONFERENCES AND TRAINING

Participation in top events

POSSIBILITY OF REMOTE WORK

We are open to various models of cooperation

MULTISPORT CARD

So that you don't just sit at your desk

HEALTH INSURANCE

We care for you

MACBOOK OR PC

You choose what you're working with

AN EXCEPTIONAL OFFICE

Historical villa in the center of Warsaw with a sauna and garden

COMPANY INTEGRATIONS

Regular events allowing you to break away from work

FAST CAREER PATH

Ten-fold company growth in 4 years also means your development

BONUS REMUNERATION

Awards, tenders, employee recommendation or contact to a potential client? If we gain, you do as well