WORDPRESS DEVELOPER (nr ref. 28W_09/18)

Wierzymy, że “myślenie ma przyszłość” jest jednym z rozsądniejszych polskich powiedzeń.
Pracujemy ciężko, ale przede wszystkim mądrze. Nie odkrywamy koła od nowa i nieustannie szukamy usprawnień na każdym polu wspierając się technologią.

Stanowisko

WordPress Developer

Miejsce pracy

Warszawa

Obowiązki

  • Samodzielne tworzenie stron, portali i aplikacji internetowych oraz wsparcie przy obsłudze istniejących wdrożeń (Front-end Development oraz WordPress Development)
  • Współpraca w ramach zespołów projektowych agencji (Frontend Developerów, Backend Developerów, Designerów, Project Managerów i Testerów).

Wymagania szczególne na tym stanowisku

  • Doświadczenie minimum 2 lata w realizacji projektów komercyjnych.
  • Doskonała znajomość technologii HTML5, CSS3 oraz znajomość preprocesorów CSS.
  • Bardzo dobra znajomość języków/technologii: Javascript/JQuery i dobra znajomość języka PHP.
  • Bardzo dobra znajomość systemu CMS WordPress w tym WooCommerce.
  • Doświadczenie w samodzielnym tworzeniu motywów zgodnych z wytycznymi WordPress.
  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji GIT.

Wymagania względem każdego członka zespołu KERRIS

  • Znajomość pakietu Office oraz narzędzi Google Drive i Google Docs.
  • Zrozumienie celu realizowanych działań, zadawanie nie tylko pytań “Co?” i “Jak?”, ale również “Dlaczego?”, “W jakim celu?”.
  • Komunikatywność, pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole.
  • Odpowiedzialność, rzetelność, terminowość – nawet jeśli nikt nie patrzy.
  • Otwarty umysł i zdolność szybkiego przyswajania wiedzy oraz chęć podejmowania wyzwań.
  • Znajomość j. angielskiego min. w stopniu B2.

Mile widziane

  • Doświadczenie w tworzeniu wtyczek zgodnych z WordPress oraz aplikacji mobilnych z użyciem języka HTML5.

Oferta finansowa

  • Wynagrodzenie w wysokości 3000-5000 zł netto na umowie cywilnoprawnej lub 3500-6000 netto B2B
  • Możliwość awansu na stanowisko Senior WordPress Developer.

Dodatkowy powody, aby pracować z nami

  • Dodatkowe benefity (karta Multisport, ubezpieczenie zdrowotne).
  • Pracę w młodym, interdyscyplinarnym i pełnym energii zespole oraz świetną  atmosferę.
  • Opiekę i wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników.
  • Praca w willi na zielonym, spokojnym Żoliborzu (mamy ogród, saunę i nie jesteśmy korpo;)

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zachęcamy do aplikowania.

Czekamy na Twoje zgłoszenie do 30.09.2018 ale dajemy sobie prawo do prowadzenia procesu rekrutacyjnego w trybie ciągłym lub jego wcześniejszego zakończenia w przypadku znalezienia odpowiedniego kandydata.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2002 r. Nr 01, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Why Kerris?

SHARING THE KNOWLEDGE

Helpful team, company materials and monthly workshops in teams

THINK & DRINK

Inspiring meetings in a relaxed atmosphere

SNACK TALK

Company breakfasts and discussions

CONFERENCES AND TRAINING

Participation in top events

POSSIBILITY OF REMOTE WORK

We are open to various models of cooperation

MULTISPORT CARD

So that you don't just sit at your desk

HEALTH INSURANCE

We care for you

MACBOOK OR PC

You choose what you're working with

AN EXCEPTIONAL OFFICE

Historical villa in the center of Warsaw with a sauna and garden

COMPANY INTEGRATIONS

Regular events allowing you to break away from work

FAST CAREER PATH

Ten-fold company growth in 4 years also means your development

BONUS REMUNERATION

Awards, tenders, employee recommendation or contact to a potential client? If we gain, you do as well