KERRIS Group w rankingu “Deloitte Technology Fast 50 CE”

Miło nam poinformować, że Agencja Interaktywna KERRIS znalazła się w tegorocznej edycji “Deloitte Technology Fast 50 CE”, rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. 

W ubiegłym roku roku na dwóch pierwszych pozycjach w kategorii głównej rankingu znalazły się polskie firmy: Codewise i CodiLime. Trzecia pozycja przypadła czeskich spółce DataSpring. Wśród polskich laureatów poprzednich edycji znalazły się m.in. takie firmy jak: Miquido, Comperia.pl; Netguru, ITMAGINATION; LIVECHAT Software, Grupa Nokaut, eSky.pl, CD Project RED,  i3D, LGBS Polska, Audioteka Poland, Fru.pl czy, easyCALL.pl,

O udziale w rankingu „Deloitte Technology Fast 50 CE” decydowały takie kryteria jak:

  • wysokość przychodów za lata 2013-2016,
  • technologiczna działalność firmy oparta na jednej z kategorii: oprogramowanie, sprzęt komputerowy, komunikacja, media, czyste technologie, nauki przyrodnicze,
  • struktura własności spółki wykluczająca większościowe udziały zagranicznych inwestorów strategicznych,
  • lokalizacja siedziby spółki na terenie Europy Środkowej.

“Deloitte Technology Fast 50 CE” to projekt promujący innowacyjność skierowany zarówno do firm o ugruntowanej pozycji na rynku, jaki i tych, które rozpoczęły działalność stosunkowo niedawno. Ranking organizowany jest od osiemnastu lat przez firmę doradczą Deloitteod osiemnastu lat projekt dający możliwość promocji najbardziej dynamicznym i innowacyjne spółkom z całego regionu.

– Naszym celem jest promowanie spółek, które mają potencjał, by osiągnąć sukces nie tylko w Europie Środkowej, ale również na całym świecie. W kilkunastoletniej historii naszego konkursu mieliśmy już wiele takich przykładów – mówi Magdalena Burnat-Mikosz, Partner, Lider programu w Polsce i Europie Środkowej, Deloitte.

– Bardzo cieszy nas wyróżnienie, będące potwierdzeniem  dynamicznego rozwoju KERRIS Group. Naszym priorytetem od początku było dostarczanie kompleksowych usług digital na najwyższym poziomie. Nie byłoby to możliwe bez stawiania na ciągły rozwój oferty oraz kompetencji, a także bez zaufania, którym darzą nas Klienci – komentuje Ignacy Bochiński, Partner KERRIS Group.

Jak dodaje Mikołaj Szymański, co-founder i Managing Partner KERRIS:

Tworzenie szybko rozwijającej organizacji choć niezwykle satysfakcjonujące oznaczają ciągły proces zmian, a te z natury bywają trudne. Dlatego ogromne podziękowania należą się naszemu zespołowi, któremu nie brakuje pasji, zaangażowania i determinacji.

Więcej informacji o rankingu: https://www2.deloitte.com/global/en/pages/about-deloitte/articles/technology-fast-50-ce.html