Wirtualne Media o dołączeniu Piotra Schmidtke z Comarch do zespołu KERRIS

Piotr Schmidtke dołączył do zespołu agencji interaktywnej KERRIS, obejmując stanowisko product & UX designera. Do jego zadań należy m.in. projektowanie UX oraz usług, wsparcie eksperckie zespołu oraz prowadzenie warsztatów dla klientów Grupy KERRIS.

Piotr Schmidtke przez ostatnie trzy lata pracował jako projektant UX w Comarch SA, gdzie zajmował się projektami z branży finansowej – bankowością, ubezpieczeniami i inwestycjami. Wcześniej związany był z takimi firmami jak Samsung, Lionbridge czy CD Projekt.

– Pasjonuję się projektowaniem doświadczeń i nowymi technologiami. Staram się, by efekty mojej pracy uprzyjemniały ludziom życie – choćby poprzez redukcję frustracji. Do KERRIS przeszedłem w poszukiwaniu nowych wrażeń i różnorodnych projektów. Lubię wczesne etapy koncepcyjne i tworzenie produktów oraz usług od podstaw, ale też końcówki – weryfikację gotowych interfejsów i doszlifowywanie rozwiązań. Szeroki portfel projektów KERRIS zapewnia mi możliwość realizacji siebie i tego, co lubię robić najbardziej – komentuje Piotr Schmidtke.

 

Źródło: www.wirtualnemedia.pl/artykul/piotr-schmidtke-product-ux-designer-kerris-group