Zapraszamy na WordUp 14 maja w Warszawie!

Już 14 maja w HubHub przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie odbędzie się kolejny WordUP, spotkanie społeczności WordPress, które mamy przyjemność współorganizować. Tym razem zapraszamy na ścieżkę #beginners, szczególnie kierowaną do osób stawiających pierwsze kroki w WordPressie. Otrzymają one solidny zastrzyk wiedzy, a bardziej doświadczeni również skorzystać z obecności na meetupie. Prelegentami tej edycji będą:

Kamil Porembiński

Architekt systemowy, właściciel The Camels (http://thecamels.org)

Temat jego wystąpienia: Pragmatyczne podejście do hostingu. Co musisz wiedzieć, co jest Tobie potrzebne a za co przepłacasz a i tak nie korzystasz.

Arek Stęplowski

Dinozaur pamiętający czasy LOAD „*”, 8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak „dziki zachód” internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Zawodowo zarządza informacją, ostatnio wspiera bibliotekarki w wymianie tonerów.

Temat jego wystąpienia: Landing page prosto z Gutenberga. Opis tworzenia landing page przy użyciu edytora Gutenberg i rozszerzeń wzbogacających jego możliwości.

Tomasz Dziuda

Aktywny członek polskiej społeczności WordPressa. Miłośnik nowinek w dziedzinie technologii webowych. Freelancer. Front-end developer. W wolnych chwilach analizuje świat kryptowalut i rozwija aplikację Publii (https://getpublii.com).

Temat jego wystąpienia: Wtyczkowe kompendium. Jak je wybierać, jak nimi zarządzać? Tomasz omówi też kilka wartych uwagi wtyczek, które przydają się w codziennej pracy z WordPressem.

Krzysztof Dyszczyk

Współzałożyciel Inspire Labs i WP Desk

Temat jego wystąpienia: Podejście defensywne do GIT. Junior, który bardzo boi się coś zepsuć i dlatego nic nie robi, bywa równie trudny we współpracy, jak programista który niczego się nie boi i dlatego odpala bombę termobaryczną w samym środku repozytorium. Za pomocą prezentacji Krzysztof ma pokazać w przystępny sposób, jakie partyzanckie metody pracy z GIT można stosować bez obaw, a z którymi poleceniami i koncepcjami należy obchodzić się ostrożnie.

Dowiedz się więcej:

https://www.meetup.com/pl-PL/wordup/events/261009729/

https://www.facebook.com/events/446766342565584/

Zapraszamy!

14 maja 2019 rok, godzina 18.00
HubHub Al. Jerozolimskie 93, Nowogrodzka Square